Презентація, Львів 12.11.2022.

Illustration

На заході був перший показ мультика, відео звернення світлячка, книжки у подарунок, розмова з психологинею та поради до матусь. А ще дуже багато солодощів та ігор для діток.
Тепла атмосфера для батьків і емоційні спогади, після яких всі плакали та обіймалися.

Ще рік тому я жила звичайним життям мами двох маленьких дітей, займалася їх вихованням, і навіть подумати не могла, що напишу цю книгу. Я ніколи не була письменницею, не робила публічних виступів, не організовувала зустрічі у такому форматі і навіть не уявляла себе у цій ролі.

У той час багато що здавалося неможливим і неуявним. Звісно, війна в першу чергу.

Ця книга, цей проект не були моїм планом. Я переступала через свої внутрішні страхи і переживання, але крок за кроком рухалася до того, щоб цей проект побачив світ і об'єднав між собою людей, які хочуть допомогти дітям країни прожити цей жах, допомогти знайти ті складні відповіді на болісні питання.

Весь цей час я відчувала, ніби якась незрима сила давала мені можливість рухатися вперед.

Ця сила є у кожному з нас. У кожному, хто зараз захищає свої сім'ї, свій будинок, країну. Хто надає допомогу всім навколо, хто цього потребує зараз. Ця сила допомагає нам боротися протягом ось уже девʼяти місяців, і ця сила допоможе нам здолати усе зло у цій несправедливій та безглуздій війні.

Я ще раз хочу подякувати всім тим, хто прийшов на презентацію та підтримав мене. Чесно кажучи, я дуже переживала. Я боялася говорити, показувати свій стан, емоції, тому трусилася всю презентацію і надягла навіть куртку, бо заспокоїтися так і не вдалося.

Емоції захоплювали, сильно, але я рада, що поряд зі мною були ті, хто підтримав мене. Хто допомагав мені, хто вірив у мету проекту, і хто вкладався всією душею в нього.