Презентація, 26.04.23 

Відбулася презентація книжки «Віра в серці» у бібліотеці міста Луцьк «Бібліотека Дім, дорослим і малим». З події заходу - «Дитина читає Україна перемагає».

І це була не просто читанка, а театральна вистава яку зіграли дітки.
Я дуже вдячна за вашу віру в книжку. За можливість транслювати її у житті іншим людям, за таку неймовірну гру талановитих акторів які перенесли мене на виставу та змогли передати емоції щастя та болю, я була захоплена переглядом і відчуттями вистави казки. Це той самий стан і бажання через біль радіти, жити, мріяти у дива. Еффект від терапевтичної історії який я прагнула пережити у книжці.
Трошки хочу розказати історію нашого знайомства з організаторами, яка відбулася пару місяців тому. Коли я шукала бібліотеки і волонтерські організації, які могли би презентувати читанки та заходи від нашого проєкту.Так одного дня прийшло повідомлення бібліотеки у місті Луцьк, які залюбки приймуть у дарування книжку, але я і подумати не могла що буде далі така віддача. 
Повідомлення від організаторки заходу: Добрий день! Хочу висловити Вам подяку від всього колективу нашої бібліотеки та колективу студії "Бешкетники". Вистава за Вашою книгою мандрує містом і отримує овації. Після бібліотечної презентації діти показували її на професійній сцені Волинського училища культури і мистецтв до Дня театру. Бажаю Вам творчого розвитку, вдалих презентацій і миру!
Ця подія була зроблена за власним бажанням бібліотеки, в яку я написала особисто з пропозицією прийняти в дар нашу «Віра в серці» у безкоштовне користування для діточок. Та за можливістю провести читанку чи показ мультика для діток бібліотеки. Подібні заходи проводяться у всіх містечках України, куди потрапляє наша книжка. Якщо ви директор чи робітник філіалу бібліотеки чи дитячого центру, куди б хотіли щоб потрапила ця історія, будемо раді поспілкуватись з вами особисто у повідомленнях телеграм.